• Русский
 • Latviešu

Nē, nē! Nesitiet mani lūdzu! — iesaucās liela auguma bērnelis, iearugot manās rokās āmriņu neiroloģiskām pārbaudēm. Grūti aprakstīt, ko es jutu tajā mirklī...

izbrīns, notiekošā neizpratne, pat kaut kādā mērā bailes savienojās vienā.

Senajā 1997. gadā es tikko biju saņēmusi ģimenes ārsta sertifikātu un svēti ticēju, ka anatomija un fizioloģija ir memdicīnisko zināšanu virsotne un standarts. Tas bija pirmais gadījums manā praksē, kas lika man saprast, ka katrs cilvēks ir īpašs, savā veidā jūt šo pasauli, kas bez šaubām atspoguļojas uz veselību un terapeitiskam manipulācijam.

Jūs esat cilvēks. Tāpēc esat brīnišķīgs!

Kad bojājās tehnika, atliek tikai atrast un apmainīt sarūsējušo detaļu, lai tā atkal darbotos. Ar cilvēka organismu viss ir daudz sarežģītāk: visi orgāni un audi cieši saistīti ar asinsrites, nervu, imūno un endokrīnām sistēmām. Aizberga virsotne ir emociju un jūtu kopums. Tāpēc izskatīt atsevišķus simptomus ir tas pats, kas apjūsmot jūras peizāžu redzot tikai vienu gliemežvāku.

Laikā, kad aktīvi cīnaties ar paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs un sirds išēmisko slimību, slimības sakne var slēpties neracionālā uzturā, aknu darbības traucējuoms un vielapmaiņā.

Kopā mēs atradīsim īsto Jūsu slimības cēloni un noteiksim pareizāko un efektīvāko ārstēšanas taktiku, kas uzlabos ne tikai kopējo pašsajūtu, bet arī novērsīs saslimšanas cēloni(sakni).

Mani panākumi — Jūsu priekšrocības.

Darbu savā praksē uzsāku 2000 gadā un tā laika pastāvīgi strādāju, lai paplašināt savas iespējas un nodrošināt komfortu un ērtības saviem pacientiem. Tikai vienas pieņemšanas laikā, manā kabinetā, Jūs varat saņemt veselu pakalpojumu kompleksu:

 • nodot asins analīzes un uzzināt rezltātus,
 • izmērīt arteriālo asinsspiedienu un temperatūru,
 • veikt elektrokardiogrammu,
 • saņemt profilaktisko poti un veikt intravenozo un intramuskulāro injekciju,
 • brūces apstrādi un diegu noņmešanu,
 • un protams saņemt konsultāciju, atbildes uz saviem jautājumiem, receptes uz medikamentiem un rekomendācijas Jūsu slimības ārstēšanai.

2007 gadā saņēmu profpatologa kvalifikāciju, kas dod man tiesības ne tikai veikt slēdzienus un ārstēt pacientus ar arodslimībāsm, bet arī veikt prof. progdnostj? ekspetīzi.

Jūsu konsultācijas un ārstešana Jums izmaksās lētāk, vai pat būs bezmaksas, pateicoties tam, ka slēdzu līgumu ar Nacinālo Veselības dienestu, jo valsts kopmpensē medicīniskos izdevumus. Sīkāk par izmaksām sadaļa” Cenas”

Zināšanās spēks!

Neviens saprātīgs cilvēks nemeklēs palīdzību dārga automabīļa remontam pie diletanta. Vai tad var uzticēt pašu dārgako kas Jums ir — veselību, dziedniekiem, kuru galvas nav nepārpūlētas ar speciālā, zināšanām? Par galveno savā darbā es uzskatu zināšanas un profesionālismu. Pieredze nāca ar gadiem.

Mūsdienu medicīnas iespējas ir lielas. Ar katru gadu paplašinās medikamentu un ārstēšanas metodiku spektrs. Svarīgākais nosacījums ir rūpīga un objektīva diagnostika, jo precīzāk noteikts mērķis, jo vieglāk tajā trāpīt. Tāpēc es vienmēr:

 • pieprasu savu aizdomu apsiprinājumu ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību,
 • kontrolēju savas sastādītās ārstēšanas shēmas efektivitāti,
 • rūpīgi pētu katras analīzes,
 • strādāju individuāli ar katru pacientu, nevis sekoju vienotai shēmai.

Mans galvenais ģimenes ārsta uzdevums ir labestīga attieksme pret pacientu, profesionālisms un pastāvīga kvalifikācijas celšana.

Tam esmu gatava mācīties visu savu mūžu, sasniedzot jaunas šīs profesijas virsotnes, un paplašināt iespējas, sniegt Jums, lasītāji kvalificētu palīdzību.

Kontakti

 • kab. 324., Anniņmuižas bulv. 85, Rīga
 • 67 06 85 52, 26 55 48 64
 • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Citējums

Dzīve ir īsa, ceļš uz mākslu ir ilgs, Veiksmes mirklis pārejošs, pieredze nav droša, pieņemt lēmumu ir grūti. Tam dēļ ne tikai ārstam jābūt gatavam veikt visu no viņa atkarīgo, bet arī slimniekam, viņa piederīgājiem un visai apkārtējai videi japalīdz ārstam darbā.
Hipokrāts

Svarīgi Jūsu veselībai!

Reģistrējieties šajā saitā un saņemiet uz e-pastu vērtīgus padomus un rekomnedācijas, kas uzlabos Jūsu veselību un tātad padarīs Jūs laimigākus!

Scroll to top