• Русский
  • Latviešu

Medikamenti

Sāpes – visbiežākā sūdzība no pacientiem, kas vēršas pēc medicīniskās palīdzības, ar ko saskaras medicīniskie darbinieki, ārsti vai medmāsas. Sāpes – vismokošākais pacientu pārdzīvojums. Atvieglot šīs ciešanas slimniekam – viens no svarīgākajiem medicīnas mērķiem.

Lasīt tālāk ...

Varfarīns – visizplatītākais preparāts, netiešas darbības antikoagulants, kas tiek izrakstīts gadīmumu virknē, kas saistīti ar paaugstinātu asins sarecēšanu, kā arī ar pēcoperācijas periodā ar mērķi novērst trombu veidošanos ķirurģiskas iejaukšanās dēļ.

Lasīt tālāk ...

Sirds aspirīns tiek izrakstīts infarkta un insulta profilaksei pacientiem, vecākiem par 45 gadiem, kuriem ir šo slimību riska faktori:.

Lasīt tālāk ...

Nereti pacienti, kuri lieto medikamentus mājas apstākļos, vai medmāsas, kuras realizē tablešu sadali stacionāros, ir spiesti dalīt tabletes vairākās daļās.

Kuros gadījumos ir ieteicams atturēties no tablešu dalīšanas?

Pašsaprotami, ka rodas jautājums, cik pieļaujama ir tablešu dalīšanas prakse mājas apstākļos no medicīniskās drošības viedokļa?

Lasīt tālāk ...

Kontakti

  • kab. 324., Anniņmuižas bulv. 85, Rīga
  • 67 06 85 52, 26 55 48 64
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Citējums

Dzīve ir īsa, ceļš uz mākslu ir ilgs, Veiksmes mirklis pārejošs, pieredze nav droša, pieņemt lēmumu ir grūti. Tam dēļ ne tikai ārstam jābūt gatavam veikt visu no viņa atkarīgo, bet arī slimniekam, viņa piederīgājiem un visai apkārtējai videi japalīdz ārstam darbā.
Hipokrāts

Svarīgi Jūsu veselībai!

Reģistrējieties šajā saitā un saņemiet uz e-pastu vērtīgus padomus un rekomnedācijas, kas uzlabos Jūsu veselību un tātad padarīs Jūs laimigākus!

Scroll to top