• Русский
  • Latviešu

Medmāsas darbs nav uzstādīt pacientam diagnozi, nozīmēt ārstniecības kursu un izrakstīt ārstnieciskos medikamentus. Tas ir ārsta pienākums, ko izpildīt arī palīdz medmāsa. Tas ir komandas darbs, kur tiek darīts viss, lai rezultāts būtu pēc iespējas ātrāks un kvalitatīvāks.

Medicīnas māsa veic injekcijas (tajā skaitā arī intravenozās), ņem asins analīzes, veic intravenozas sistēmas, pieraksta EKG un veic spirogrāfiju. Tās nav vienkāršas procedūras — tas prasa augstu kvalifikāciju un nevainojamas zināšanas. Ja pēc operācijas pacientam ir nepieciešamas pārsiešanas, tās veic medmāsa.

Pie mums strādā divas medicīnas māsas: Kristine Audere-Auderiņa un Mārīte Veispale, abas ir augsti kvalificētas, speciālisti ar pieredzi, atsaucīgi un iejūtīgi cilvēki. Kristīne pieņemšanas laikā, bet Mārīte pēc ārsta pieņemšanas labprāt palīdzēs Jums ar padomu savas kompetences ietvaros. Mārītes pieņemšanas laiki pirmdienās, trešdienās, piektdienās no 14-16, un otrdienās, ceturtdienās no 12-14: 00.

Mūsu komanda gaida Jūs!

Kontakti

  • kab. 324., Anniņmuižas bulv. 85, Rīga
  • 67 06 85 52, 26 55 48 64
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Citējums

Dzīve ir īsa, ceļš uz mākslu ir ilgs, Veiksmes mirklis pārejošs, pieredze nav droša, pieņemt lēmumu ir grūti. Tam dēļ ne tikai ārstam jābūt gatavam veikt visu no viņa atkarīgo, bet arī slimniekam, viņa piederīgājiem un visai apkārtējai videi japalīdz ārstam darbā.
Hipokrāts

Svarīgi Jūsu veselībai!

Reģistrējieties šajā saitā un saņemiet uz e-pastu vērtīgus padomus un rekomnedācijas, kas uzlabos Jūsu veselību un tātad padarīs Jūs laimigākus!

Scroll to top